calcActive())">
Apple 2016 iPhone SE yhteensopiva akku 1620 mAh
Varastossa
18,95 €
15,95 €
Apple iPhone yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin iPhone malleihin:
iPhone SE
A1662
A1723
A1724
A1662
A1723
A1724
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
616-00106
616-00107
616-00107
HUOM! Tämä akku ei sovi 2020 tai sitä uudempiin iPhone SE malleihin. Ainoastaan iPhone SE 1-sukupolvi yhteensopiva. iPhone SE 1-sukupolvi julkaistiin vuonna 2016
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-IPH172SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119043 |
| Korvaa | 616-00107 / 616-00106 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1620mAh / 6.19Wh |
| Mitat | 90.46 x 32.32 x 3.56mm |
| Jännite | 3,82 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa iPhone Akut
Näytä kaikki →
-11%
Apple 2020 iPhone SE yhteensopiva akku 1850 mAh
18,95 €
16,95 €
-24%
Apple iPhone 11 yhteensopiva akku 3100 mAh
24,95 €
18,95 €
-15%
Apple iPhone 12 yhteensopiva akku 2815mAh
26,95 €
22,95 €
Apple iPhone 8 yhteensopiva akku 1820 mAh
19,95 €
-16%
Apple iPhone 7 yhteensopiva akku 1960 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Apple iPhone 6S yhteensopiva akku 1715 mAh
18,95 €
15,95 €
-21%
Apple iPhone 6S Plus yhteensopiva akku 2750 mAh
18,95 €
14,95 €
-17%
Apple iPhone 11 Pro yhteensopiva akku 3000 mAh
29,95 €
24,95 €