calcActive())">
Apple iPad 3 / 4 akku 11500 mAh
Varastossa
38,95 €
30,95 €
Apple yhteensopiva tabletin akku. Sopii ainakin seuraaviin Apple iPad malleihin:
Apple iPad 3
iPad 3 HD Wifi
MD510LL/A
MD513LL/A
MD511LL/A
MD514LL/A
MD512LL/A
MD515LL/A
MD520LL/A
MD519LL/A
MD523LL/A
MD517LL/A
MD522LL/A
MD518LL/A
A1389
iPad 3
iPad 3 16GB Wi-Fi
iPad 3 16GB Wi-Fi+3G
iPad 3 32GB Wi-Fi
iPad 3 32GB Wi-Fi+3G
iPad 3 3G
iPad 3 64GB Wi-Fi
iPad 3 64GB Wi-Fi+3G
iPad 3 WIFI
iPAD 4
iPad 3 HD Wifi
MD510LL/A
MD513LL/A
MD511LL/A
MD514LL/A
MD512LL/A
MD515LL/A
MD520LL/A
MD519LL/A
MD523LL/A
MD517LL/A
MD522LL/A
MD518LL/A
A1389
iPad 3
iPad 3 16GB Wi-Fi
iPad 3 16GB Wi-Fi+3G
iPad 3 32GB Wi-Fi
iPad 3 32GB Wi-Fi+3G
iPad 3 3G
iPad 3 64GB Wi-Fi
iPad 3 64GB Wi-Fi+3G
iPad 3 WIFI
iPAD 4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
616-0586
616-0604
969TA110H
A1389
616-0593
969TA103H
616-0604
969TA110H
A1389
616-0593
969TA103H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-IPD300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071105 |
| Korvaa | 616-0586 / 616-0604 / 969TA110H / A1389 / 616-0593 / 969TA103H / 3H857 / 616-0592 / 969BA201H |
| Kapasiteetti (mAh) | 11500mAh / 42.55Wh |
| Mitat | 196.50 x 125.78 x 3.95mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.